אימון כושר לילדים

נמאס לכם לראות את הילד שלכם רובץ מול הטלוויזיה? מדאיג אתכם שהילדה שלכם מכורה לממתקים? ברור שכן, הדור החדש חי כמו "מלך". והוא מוקסם מהשפע שסובב אותו בלי רחמים. אך מה לגבי השפע הבריא והטוב? אין סיבה שהוא לא יהיה חלק מהתפריט השבועי של הילד שלכם.

אימון כושר אישי לילדים הפך בשנים האחרונות למקובל כמעט בכל מקום. מאמן כושר צמוד לכל ילד, למה לא? אם זה אפשרי מבחינתכם, הרווחתם. הילד יקבל יחס אישי, ילמד כיצד לבצע פעילות גופנית בצורה בטוחה ונכונה, ויקבל מוטיבציה להתמיד בכך. באימון כושר לילדים נתמקד בשילוב של עבודת גוף מבחינה אירובית וכוח. נשלב משחקים שיעודדו ויגרמו לילד ליהנות מהאימון ולא להשתעמם.

ילדים בכושר הם ילדים בריאים

פעילות גופנית לילדים הנה חשובה מאוד ובמיוחד בדור הזה שהוא הרבה יותר מפונק וחשוף לאורך חיים לא כל כך בריא ולעתים גם מסוכן.
לא אחת יוצא לנו להיתקל בחבורת בנות סביב גיל 10 שמיד בסיום הלימודים נכנסות לסופר ויוצאות עם 2 קילו בורקסים וקוקה קולה…וזה רק ביום ראשון, וביום שני "הולכים להמבורגר" ואחה"צ גלידה וכן הלאה, וזה במהלך השנה, ומה קורה בחופש הגדול שגם ככה בקושי זזים מהמחשב וטוחנים חטיפים בלי הפסקה, כאן כבר הילד שלכם מסתכן במחלות נרכשות כמו סכרת ולחץ דם, שלא נדבר על העלאה במשקל.

לאחרונה בתחילת שנת הלימודים חלק מהילדים חוזרים עם עלייה במשקל סביב 5 קילו ויותר, וסובלים מדימוי עצמי נמוך ומירידות של חלק מהילדים בבי"ס.

הגיע הזמן לעצור ולהגיד די, אני רוצה ילדים בריאים!!!

דוגמה לאימון כושר לילדים:

מתחילים ברכיבה על אופניים או קפיצה בדלגית או במשחק כדור (כדורסל כדורגל מסירות), השלב הבא יהיה תרגילי כח ברצועות Trx. וגומיות ותרגילים בעזרת משקל הגוף. נסיים בפעילות אירובית. כך הרווחנו שריפת קלוריות וחיזוק הגוף.

אימון כזה יגרום לילד שלכם להתחזק הן מבחינה אירובית והן מבחינת הכח.

צרו קשר